Ky është parashikimi i motit për ditën e enjte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është parashikimi i motit për ditën e enjte

NULL NULL
23.02.2023 06:55

Mbi vendin tonë gjatë së enjtes do të mbajë mot me diell dhe vranësira të theksuara.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 e 0 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet do të shkojnë deri në 14 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga juglindja dhe jugperendimi e lehtë deri mesatare, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.