6:44, 22 Janar 2020

Në Kosovë sot do të mbajë mot i ngjashëm si në ditët e kaluara, tranmseton Klan Kosova.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius.

Në mëngjes dhe gjatë natës nëpër disa lokalitete do të ketë mjegull, ndërsa ngricat parashihen në gjithë territorin. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindje dhe jugperëndimit.

Konkurs Pune

Lexo më shumë