16:45, 13 Dhjetor 2018

Sabahajdin Cena ka bërë të ditur se është i ftuari i radhës për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Cena përmes rrjetit social Facebook, i cili ka thënë se nuk ka arsye që t’i shmanget oraganeve të drejtësisë dhe është i gatshëm për zbardhjen e së vërtetës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë