Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është formacioni i Kosovës kundër Andorrës

NULL NULL
28.03.2023 19:46
kombetarja e kosoves

Kombëtarja e Kosovës me fillim nga ora 20:45 në “Fadil Vokrri” do të luajë ndeshjen e dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian “EURO 2024”.

Trajneri Alain Giresse, do të startojë me këtë 11-she.

“Formacioni zyrtar: Muric, Paqarada, Rrahmani, Kryeziu, Hadergjonaj, Berisha, Fazliji, Celina, Zeneli, Rashica, Muriqi”.

“Dardanët” do t’i kenë katër ndryshime nga ndeshja e parë me Izraelin.

Derisa jashtë protokollit janë lënë Albion Rrahmani dhe Amar Gërxhaliu.

Ndeshja transmetohet drejtpërdrejt në Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.