Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky emër irlandez është më i keqshqiptuari në botë

NULL NULL
17.02.2024 13:50
Foshnje

Ka një sërë emrash irlandezë që na lënë të gjithëve të hutuar kur është koha për t’i thënë me zë të lartë. Megjithatë, një emër befasues irlandez mbretëron si më i keqshqiptuari në botë.

Emra si Saorise, Siobhan, Aoife, Niamh dhe Cathal shpesh i lënë të gjithë të hutuar për shkak të kombinimit të panjohur të shkronjave, shruan Metro, transmeton Klankosova.tv.

Megjithatë, emri që shqiptohet gabim shumicën e kohës është në të vërtetë… Sean.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.