Kuvendojnë Dafina dhe Dj Flow - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuvendojnë Dafina dhe Dj Flow

NULL NULL
02/06/2015

Dafina Zeqiri nuk po e dinë se nga t’ia nis me Dj Flow.

Këngëtarja e shumë hiteve, ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shihet duke drekuar dhe biseduar me bashkëpunëtorin e saj Dj Flow.

Kësaj fotografie ajo ia ka bashkangjitur edhe sqarimin: “Shumë plane, shumë projekte, çfarë të bëjmë më parë?!”.