Kuvendi ia anulon Aganit vizitën në Kuvend - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuvendi ia anulon Aganit vizitën në Kuvend

NULL NULL
15/10/2015

 

Për shkak të zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Kosovës , Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, ka anuluar vizitën e paralajmëruar në Komunën e Kamenicës, transmeton Klan Kosova.