Kuvendi i Prizrenit seancë të jashtëzakonshme, diskutohet falja e tatimit në pronë prej 100 eurosh - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuvendi i Prizrenit seancë të jashtëzakonshme, diskutohet falja e tatimit në pronë prej 100 eurosh

NULL NULL
06.02.2023 11:22

Në Kuvendin e Komunës së Prizrenit po mbahet seanca e jashtëzakonshme e iniciuar nga Lëvizja Vetëvendosje.

Seanca që ka nis në orën 10 ka për pikë të vetme të rendit të ditës, faljen prej 100 euro të Tatimit në Pronë për familjet e kësaj komune.

Në këtë mbledhje po marrin pjesë kuvendarët e Prizrenit, kryetari Shaqir Totaj me kabineti. e tij dhe përfaqësues të shoqërisë civile, njofton Klan Kosova.