Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuvend, debat i nxehtë për mishin e vjetër (VIDEO)

NULL NULL
10.04.2018 20:28

Në kuvend u mblodh Komisioni për të Drejtat e Njeriut, ku i ftuar është edhe shefi i AUVK-ut Valdet Gjinovci.

Këtu u kërkua përgjegjësi për mishin e Belgjikës, por edhe për rastet e tjera të shitjes së produktit pa afat e pa kushte.

Kryeshefi i AUVK, tha se vetëm gjatë 2017-ës janë konfiskuar e asgjësuar rreth 500 tonë produkte ushqimore.

Kronikë nga Vullnet Krasniqi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.