Kushtrim Bajraktari, i artë në garën e madhe Arnold Classic në Spanjë (VIDEO)

Kushtrim Bajraktari, i artë në garën e madhe Arnold Classic në Spanjë (VIDEO)

NULL NULL
4 weeks më parë

Kushtrim Bajraktari po korr suksese të shumta me trupin e tij.

Së fundmi ka marrë edhe medalje të artë në garën e madhe “Arnold Classic” që është mbajtur në Spanjë, njofton Klankosova.tv.

Se çfarë bën Kushtrimi dhe si e mori medaljen e artë mund ta mësoni nga kronika e mëposhtme.