"Kush të tha të zgjoheshe herët, do të ma lëmoje kokën", i thotë Juli - Atdheut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kush të tha të zgjoheshe herët, do të ma lëmoje kokën”, i thotë Juli – Atdheut (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 13:38

Atdheu sot ishte prej banorëve të parë të Big Brother Vip Kosova që është zgjuar nga gjumi.

Këtë gjë e vërejti Juliana, e cila ka shprehur pëlqim ndaj tij, ajo i tha se pse nuk kishte qëndruar më gjatë në shtrat Atdheu.

“Pse u zgjove aq herët, do të qëndroje të mi lëmoje flokët”, i tha Juliana, Atdheut.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.