Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush po luan lojë të dobët sipas Shqipës? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:26
shqipja

Shqipja ka folur për lojën e disa prej banorëve të Big Brother VIP Kosova.

Duke folur në përgjithësi, ajo lojën e banorëve e quajti të dobët, përcjell Klankosova.tv.

“Për mua janë të dobëta”, është shprehur Shqipja.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.