Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush po i mungon Nicole Scherzingerit?

NULL NULL
02.06.2015 21:34

Nicole Scherzinger ka postuar disa foto në profilin e saj në “Instagram”, duke treguar se është shumë e përmalluar.

Këngëtarja 36-vjeçare shihet teksa pozon në një ballkon, ku prapa shihet  “Kulla Eiffel” dhe në përshkrimin e fotos shkruhet: “Më mungon në Paris”, transmeton Klan Kosova.

Ka pasur shumë komente ku thuhej se nuk dihet nëse Nicole i është referuar  ish të dashurit të saj Lewis Hamilton, me të cilin ka kaluar disa kohë në Paris.

klankosova.tv

nicole

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.