Kush nuk po i beson Julianës dhe Stresit se janë 'pajtuar'? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush nuk po i beson Julianës dhe Stresit se janë ‘pajtuar’? (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 13:38

Juliana dhe Stresi kanë biseduar me Brunon për banorët që nuk janë duke i besuar raportit të tyre.

Ata thanë se Melisa është prej banorëve që dyshon se ata nuk janë “pajtuar”.

Stresi dhe Juliana u kanë bërë banorëve një “prank” banorëve kinse e kanë rregulluar raportin e tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.