Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush nga banorët ia rrezikon fitoren Stresit? – Flet motra e tij (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 20:32

Fationa, motra e reperit të njohur Stresi, ka folur këtë të diel për “Big Talk”, në Klan Kosova.

Ajo u pyet nga moderatorja Elita Rudi se kë e sheh si konkurrent përball Stresit. Lidhur më ketë ajo ka thënë se vëllai i saj i ka fituar zemrat e shqiptarëve.

“Kedi është mësuar të ngre trofe, të ngre çmime, por çmimi më i madh i tij ishte dashuria dhe fitorja që pati me veten e tij, ai ka fituar veten e tij”, tha motra e reperit.

Por a mendon ajo që Stresi ka konkurrent brenda shtëpisë? Klikoni linqet e mëposhtme për të parë videon dhe emisionin e plotë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.