15:49, 17 Janar 2020

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka treguar se kush është ylli i tij që ia ndriçon çdo skenë.

Ai me këto fjalë romantike ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Michelle Obamës, njofton Klan Kosova.

“Në secilën skenë, ti je ylli im Michelle Obama! Urime ditëlindjen e dashur!”.

Pavarësisht popullaritetit dhe sukseseve të mëdha, kujtojmë se Barack dhe Michele Obama mbeten një prej qifteve ideale që vazhdojnë të jetojnë të lumtur së bashku.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë