Kush është gruaja që u vra nga të shtënat me armë në Tiranë? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush është gruaja që u vra nga të shtënat me armë në Tiranë?

NULL NULL
13.03.2023 07:57

Mimoza Paja u qëllua për vdekje këtë mbrëmje në zonën e Don Boskos në Tiranë, gjatë orarit të punës si banakiere në një lokal.

Gruaja ka qenë duke shërbyer, kur dy autorë dyshohet se kanë qëlluar me breshëri plumbash drejt lokalit, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Shënjestra dyshohet se ka qenë xhaxhai i pronarit të lokalit, Fatjon Muratit, i dënuar për municione dhe armëmbajtje pa leje.

Të plagosur kanë mbetur dhe pesë persona të tjerë, ndërsa një fëmijë është lënduar nga ciflat e xhamit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv