Kush e prekë finalen për Andin, e kush për Blastën? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush e prekë finalen për Andin, e kush për Blastën? (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:52

Ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Andi dhe Blasta kanë dhënë opinionet e tyre lidhur me banorët aktualë që pritet ta prekin finalen e madhe.

Blasta ka thënë se finalen sipas tij do e arrijnë konkurrentët përfshirë, Stresin, Xhulin, Vedatin dhe Artanin.

Përderisa, në anën tjetër, Andi i ka lakuar emrat e Gresës, Vedatit, Stresit dhe Xhulit si finalistë të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.