Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush do të udhëtoj me Bleron në Meksikë?

NULL NULL
10.05.2015 08:44

Fotografia e Bleros në rrjetin Instagram me mbishkrimin “Meksikë mezi po pres” ka ngjallë kureshtje tek publiku.

Dyshimet për shoqërimin e Bleros ishin të ndryshme.

Prive kontaktoi me të për të konfirmuar nëse udhëtimi i tij drejt Meksikës do të shoqërohet nga ndonjë femër, por jo, Blero para sezonit veror të mbrëmjeve e koncerteve do të udhëtoj për në Ibiza dhe në shtator në Meksikë. Dy pushimet do t’i kaloj vetëm me shoqëri./Prive.al

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.