Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush do të eliminohet nga Big Brother VIP Kosova? Sonte, një natë Prime për tu mos u humbur (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 18:59

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova do të jetë një zjarr i vërtetë, pas një jave goxha të tensionuar në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Përderisa finalja e madhe po afron, gara dhe përplasjet mes konkurrentëve në shtëpi po shkon duke u ashpërsuar – cilat ishin debatet më të bujshme të kësaj jave dhe kush largohet sonte prej BBVK-së?

Këto dhe shumë pikëpyetje tjera, bashkëngjitur me surpriza nga “Vëllai i Madh”, do të mund t’i ndiqni sonte duke filluar nga ora 21:00, derisa spektakli do të transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.