Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush do jenë finalistët e BBVK? Olti dhe Anita japin mendimin e tyre (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:53

Opinionistët e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj dhe Olti Curri kanë dhënë mendimin e tyre se kush do të shkojë në finale.

Olti ka dhënë tre emra, ku përfshihen: Vedati, Xhuli, Stresi.

Ndërkaq, Anita ka dhënë më shumë emra sesa Olti për në finale.

“Stresi, Xhuli, Mbresa, Vedati, me shumë dëshirë edhe Gresën do ta leja aty, edhe Artanin”, është shprehur Anita.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.