Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kusari-Lila e quan ”të paqëndrueshme” kërkesën e Abdixhikut për raportim të Kurtit

NULL NULL
02.03.2023 10:58
Mimoza Kusari

Shefja e grupit parlamentar të VV-së, Mimoza Kusari-Lila, e ka cilësuar të paqëndrueshëm kërkesën e LDK-së dhe PDK-së, që kryeministri Kurti të raportojë mbi çështjen e marrëveshjes së propozimit evropian.

‘’Një debat i tillë për dialogun, është i paqëndrueshëm si mocion’’, u shpreh ajo para deputetëve, transmeton klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.