Kurti uron Fitër Bajramin: Mirësi e begati në shtëpitë tuaja dhe në shtetin tonë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti uron Fitër Bajramin: Mirësi e begati në shtëpitë tuaja dhe në shtetin tonë

NULL NULL
21.04.2023 07:34
Albin Kurti

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka uruar qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Kurti ka uruar mirësi e begati në shtëpitë e qytetarëve dhe për shtetin tonë, njofton Klankosova.tv.

“Me fat Fitër Bajrami! Pas një muaji përkushtim e sakrificë për lartësim shpirtëror, uroj që kjo festë të ju sjellë gëzim dhe paqe!
Si ditë e besimit dhe shpresave të reja qoftë ditë e ripërtëritjes së dashurisë për njeriun dhe njerëzoren. Në solidaritet me të varfërit e të vetmuarit, kjo festë ua mbushtë zemrat me mirënjohje. Uroj mirësi e begati në shtëpitë tuaja dhe në shtetin tonë”, ka shkruar Kurti në Facebook.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.