Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti sot do të takohet me ministrin e Drejtësisë të Danimarkës

NULL NULL
13.04.2023 11:16
Peter Hummelgaard

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të takohet me ministrin e Drejtësisë së Danimarkës, Peter Hummelgaard.

Takimi i Kurtit me Hummelgaard do të nisë nga ora 18:00, në ndërtesën e qeverisë.

Hummelgaard sot është takuar edhe me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.