Kurti pret rezultate pozitive nga takimi me Vuçiqin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti pret rezultate pozitive nga takimi me Vuçiqin

NULL NULL
18.03.2023 09:19
Ohër, vendi i takimit Kosovë-Serbi-BE. Foto: Klankosova.tv

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga sigurimi, është nisur nga hoteli ku ka fjetur mbrëmë, Inex Oglica, drejt shtëpizave shtetërore, ku edhe pritet të nisin takimet mes dy delegacioneve, Kosovë-Serbi.

Ai është pyetur nga gazetari i Klankosova.tv nëse ka pushuar para takimit dhe nëse pret ndonjë rezultat pozitiv nga takimi.

Kryeministri i është përgjigjur pozitivisht për pushim, dhe ka thënë se pret rezultate pozitive nga takimi.