Kurti premton vende pune dhe zhvillim nga Deçani dhe Gjakova (VIDEO) - Klan Kosova

Kurti premton vende pune dhe zhvillim nga Deçani dhe Gjakova (VIDEO)

NULL NULL
nga Rina Mujku 1 year më parë

Lëvizja Vetëvendosje e mbylli fushatën për këtë javë në Deçan dhe në Gjakovë.

Kurti, kudo që ishte u zotua për vende pune, drejtësi e zhvillim në bujqësi, njofton Klan Kosova.

Megjithatë banorët i kërkuan me ngulm të parit të VV-së që nëse vjen në krye të Qeverisë të merret me zgjidhjen e çështjes me Serbinë.