Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti: Po punojmë pa u lodhur çdo ditë për të promovuar dhe mbrojtur të drejtat e të gjithëve

NULL NULL
10.12.2023 18:20
Albin Kurti

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se Kosova e rikonfirmon përkushtimin e saj ndaj Deklaratës Universale të të Drejtave të Njeriut në 75-vjetorin e themelimit të saj.

“Ne vazhdojmë të punojmë pa u lodhur sot çdo ditë për të promovuar dhe mbrojtur të drejtat e të gjithëve, pa përjashtim dhe pa diskriminim”, u shpreh Kurti në një shkrim në platformën X./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.