Kurti kërkon fitore në Gjilan dhe Vushtrri (VIDEO)

Kurti kërkon fitore në Gjilan dhe Vushtrri (VIDEO)

NULL NULL
nga Drin Demiri 2 months më parë

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Gjilanit, Alban Hyseni, në ditën e fundit të fushatës pati mysafir shefin e partisë.

Bashkë me Albin Kurtin ky vizitoi fshatin Gllame, ku u pritën nga banorët.

Më pas, të dytë mbajtën fjalime tek teatri i qytetit.

Hyseni tregoi planet që ka për komunën, derisa Kurti u zotua ta mbështesë në realizimin e tyre.

Mysafir të premten, pati edhe kolegu i Hysenit.

Kandidatit për kryetar të Vushtrrisë, i shkoi në vizitë, Albulena Haxhiu.