Kurti dhe Osmani do të kenë takime të ndara me Metën

Kurti dhe Osmani do të kenë takime të ndara me Metën

NULL NULL
2 weeks më parë

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti gjatë ditës së sotme do të takohen me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Kurti do të takohet me Metën në ora 14:00, ndërsa Osmani në ora 16:00, transmeton Klankosova.tv.

Ata do të kenë takime të ndara me presidentin e Shqipërisë. Meta është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë deri më tani është takuar me Glauk Konjufcën, Ramush Haradinajn dhe Memli Krasniqin.