Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti del nga takimi me ambasadorët, ata vijojnë të jenë brenda

NULL NULL
03.04.2024 19:02
Albin Kurti
Kryeministri Albin Kurti del nga takimi me ambasadorët e Quint-it, i cili po mbahet në Zyrën e Presidentes Vjosa Osmani. Në takim është edhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca. Foto: Klankosova.tv

Kryeministri Albin Kurti është parë duke dalë nga takimi me ambasadorët e QUINT-it, njofton Klan Kosova.

Ndërkaq, ambasadorët po vazhdojnë së qëndruari brenda ambienteve të presidencës.

Krerët e shtetit, përshirë presidenten Vjosa Osmani, kryeparlamentarin Glauk Konjufca, janë takuar sot me ambasadorët në lidhje me anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.