Kurti, Bislimi dhe Gërvalla, të hënën, nisen për në Bruksel - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti, Bislimi dhe Gërvalla, të hënën, nisen për në Bruksel

NULL NULL
03.12.2021 19:49

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, do të udhëtojë të hënën për në Bruksel.

Klankosova.tv ka mësuar se Kurti do të niset bashkë me zëvendëskryeministrin e parë, Besnik Bislimin, dhe me ministren e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz.