Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurt Vile me turne në Evropë

NULL NULL
27.02.2023 18:36

Kurt Vile do ta nisë turneun e tij në Mbretëri të Bashkuar dhe Evropë më vonë gjatë këtij viti.

Ky turne pason pas publikimit të albumit të tij, Watch My Moves, që doli në prill të vitit të kaluar.

Watch My Moves është albumi i nëntë i këngëtarit amerikan.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.