Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kur nuk jemi bashkë, jemi kundër”, Ylli flet me Linden por buzëqesh me Santianën (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:05
Ylli
Ylli

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Ylli kanë diskutuar për planet e tij dhe Santianës në lojë pas situatës së tyre.

“Kur jemi bashkë jemi edhe kundër”, ka thënë Ylli teksa bisedonte me Lindën, por nga ana tjetër ai i buzëqeshte Santianës.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.