Kur delfini shndërrohet në një hero (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kur delfini shndërrohet në një hero (Video)

NULL NULL
01/10/2015

Përderisa Teressa Cee, ishte duke kaluar pushimet e saj në Bahamas, telefoni i saj ra nën ujë për të menduar më pas që nuk do ta shoh atë përsëri, përcjellë Klan Kosova.

Megjithatë, krejt papritur, disa sekonda më vonë dicka e këndshme dhe e mahnitshme u shfaq rreth ujit.

Ishte një delfin i këndshëm, i cili i ktheu shpresën e humbur vajzës Teressa, për telefonin e saj për të cilin mendonte që sdo ta shihte kurrë më.

Ai u shfaq sipër ujit dhe i rikthei telefonin e fundosur vajzës së gjorë, e që e bën të duken momentet më mbresëlënëse që do të kishit parë ndonjëherë, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ndiqeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=ggYjNKkxTl0