Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kur artistët frikësojnë kalimtarët (Video)

NULL NULL
05.10.2015 14:52

Të gjithë mbeteni të befasuar, kur në qytet përgjatë ndonjë udhëtimi apo në vendin ku po bëni ndonjë bisedë, u ndodhë dicka e papritur.

E në shumë qytete me emëra të njohur, gjëra të tilla bëjnë edhe qëllimisht për të shtuar frikën disi dhe për të ngritur sensing e humorit tek të tjerët, përcjellë Klan Kosova.

Kështu ndodhi të paktën në një nga rrugët në Londër, ku disa banorë të çuditshëm vendosën të shpalosin një aktivitet goxha të frikshëm por edhe shakaxhinjësh në të njejtën kohë për kalimtarët.

Se cfarë ndodhi ndiqeni videon në vazhdim:

https://www.youtube.com/watch?v=bFKMOdVoH_I&feature=youtu.be

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.