"Kundërshtarëve të mi ua zbuloj anët e errëta, që t'i sheh edhe populli se kush janë", thotë Xhuli (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kundërshtarëve të mi ua zbuloj anët e errëta, që t’i sheh edhe populli se kush janë”, thotë Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
10.02.2023 00:18

Banorët e nominuar të javës janë ndeshur me pyetjet më pikante, e të njëjtave nuk iu ka shpëtuar as Xhuli.

“Përse, iu nxjerrë në pah banorëve vetëm anët e errëta?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar Xhulit

“Me një fjalë ‘Big Brother VIP’, unë njerëzve që i kam afër dhe që i vlerësoj, që më duhen për lojë dhe shumë gjëra tjera. Ia qes anët e mira, por atë që e shoh si kundërshtar kam përdorur strategji për t’ia treguar anët e errëta që me i pa dhe populli”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

lajme të ngjashme