18:58, 28 Prill 2016

Selektori i Kosovës në xhudo, Driton Kuka ka reaguar, përmes një postimi në Facebook, lidhur me manipulimin që po bëhet në këtë rrjet me emrat e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës.

Ai ka qartësuar se asnjëra nga xhudistet nuk kanë faqe personale në këtë rrjet, duke kërkuar nga të gjithë që t’i raportojnë profilet e paautorizuara, njofton Klan Kosova.

toni

Konkurs Pune

Lexo më shumë