20:28, 15 Prill 2019

Në Sllovi të Lipjanit dhe Zhegos të Gjilanit sot janë bërë përkujtime për të rënët.

I pranishëm në këto manifestime ishte edhe kryeministri Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

Kronikë e zgjeruar nga Haris Ademi

Konkurs Pune

Lexo më shumë