20:40, 11 Shtator 2018

Pasi sezona e verës është duke kaluar, këngëtarët duket se janë mobilizuar për të sjellë projekte të reja muzikore.

Pas Bleros, edhe Eni Koçi po paralajmëron këngë te re së shpejti.

Sipas asaj që këngëtarja ka publikuar në Instagram, kënga e re quhet “Zemër”, në videoklipin e së cilës ajo shfaqet sportive dhe me ngjyra verore.