20:00, 16 Maj 2018

Janet Jackson sot e ka ditëlindjen.

Këngëtarja amerikane dhe motra e ikonës së muzikës Michael Jackson, sot mbush 52 vjet,dhe fansat e saj anembanë botës janë treguar të kujdesshëm duke i shprehur urime përmes rrjeteve sociale.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri.

Në Instastory ajo e ka postuar një fotografi të amerikanes me mbishkrimin “Urime ditëlindja për legjendën e gjallë Janet Jackson”

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë