Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kujdes çka fol, s’je drejtor këtu”, tensione në shtëpi ndërmjet Metit – Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 17:44

Blerando dhe Meti sot e kanë pasë një pakënaqësi me njëri-tjetrin.

Ata ishin në banjo dhe filluan të debatojnë derisa Blerando ishte duke ia ndarë punët e shtëpisë Metit, pasi ai është kapiten.

“Kapiten je, por duhet të sillesh mirë. Mos u sjellë aty si drejtor. Me urdhër bëje këtë, bëje atë. Nuk dua të marrë infeksion, pa dorëza dhe pa maskë unë nuk punoj”, tha Meti.

Kurse, Blerando i thoshte se nuk merret me të./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.