16:00, 13 Prill 2019

Shyhrete Behluli ka ikur për pushime.

Këngëtarja kosovare kësaj radhe ka zgjedhur Turqinë si destinacion për të pushuar, para se të nisë sezona e dasmave dhe koncerteve ku ajo është e angazhuar.

Në Instagram Shyhretja ka postuar një fotografi nga Kapadokia me bashkëshortin e saj, Lulin, duke u shfaqur e buzëqeshur dhe me syza dielli.

Mrekullia e Kapadokios!”, ka shkruar këngëtarja te ky imazh i postuar.

Konkurs Pune

Lexo më shumë