11:00, 12 Shkurt 2019

Çifti i famshëm, Beyonce dhe Jay-Z nuk morën pjesë në ceremoninë e Grammy Awards.

Këngëtarja u pa me nënën e saj, Tina Knoëles, pasi çmimet Grammy u ndanë, njofton Klan Kosova.

“Ato morën pije dhe patatina”, thanë disa dëshmitarë.

Beyonce dhe Jay-Z kanë fituar një Grammy për këngën e tyre “ “Everything Is Love”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë