Kryetari i Zubin Potokut tërhiqet nga hyrja në ndërtesën e Komunës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kryetari i Zubin Potokut tërhiqet nga hyrja në ndërtesën e Komunës

NULL NULL
26.05.2023 13:14

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri, është tërhequr nga tentimi për të hyrë në objektin e Komunës, ka mësuar Klan Kosova.

Kjo për faktin se qytetarë lokalë kanë bllokuar hyrjen në ndërtesën e komunës.

Ai nisur për t’u kthyer në Mitrovicë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS