Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kryetari i Vushtrrisë i dërgon telegram ngushëllimi familjes së policit që vdiq në vendin e punës në Jarinje

NULL NULL
10.12.2023 17:55
policia
policia

Kryetari i Vushtrrisë Ferit Idrizi, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjes së Rexhep Sejdiut, policit i cili vdiq në vendin e tij të punës, në pikën kufitare në Jarinje.

“Në telegramin e ngushëllimit, kryetari Idrizi thekson se bashkëndjen dhimbjen me familjen Sejdiu për humbjen e tyre, derisa vlerësoi lartë kontributin që Rexhep Sejdiu ka dhënë si zyrtar policor”, thuhet në telegramin e ngushëllimit, përcjell Klankosova.tv

Vdes një polic në vendin e tij të punës në Jarinje

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.