17:06, 11 Korrik 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka vizituar sot ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha.

Pagarusha mbrëmë ishte dërguar në emergjencë pasi që i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore shkaku i një lëndimi, por tani gjendja e saj është stabile.

“Bashkë me Anitën, e vizituam sot në shtëpinë e saj tek po merr trajtim mjekësor pas një lëndimi dhe i uruam shërim të shpejtë”, ka shkruar mes tjerash Haradinaj në Facebook.

Janë disa njerëz që çdo gjëje i japin shkëlqim dhe jetën e bëjnë më të bukur. E tillë është ikona e këngës shqipe,…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Mercredi 11 juillet 2018