13:50, 3 Korrik 2020

Në kuadër të vizitës së parë zyrtare në Shqipëri, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka takuar presidentin, Ilir Meta.

Takimi u mbajt i mbyllur për media, ndërsa kryeministri pritet të vazhdojë takimet me liderët institucional dhe politikë në Shqipëri.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë