Kryeministri francez: 20 deri 30 trupa janë të paidentifikuar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kryeministri francez: 20 deri 30 trupa janë të paidentifikuar

NULL NULL
15/11/2015

Kryeministri i Francës, Manuel Valls ka deklaruar se numri i trupave të paidentifikuar sillet të jetë në mes 20 dhe 30.

Ndërsa ka thënë se ata do të identifikohen në orët në vijim.

Këta janë nga sulmet terroriste të së premtes që ndodhën në Francë, transmeton Klan Kosova.