21:53, 11 Korrik 2018

Kroacia dhe Anglia kanë barazuar 1:1 gjatë kohës së rregullt në gjysmëfinalen e Kupës së Botës duke e çuar kështu lojën në vazhdime.

Kieran Trippier kishte shënuar në minutën e pestë për anglezët, ndërkaq ishte Ivan Perishiq ai që ua siguroi barazimin kroatëve.

Konkurs Pune

Lexo më shumë