Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kriza në marrëdhënien Alba-Azem, dëshmohet përmes një klipi (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:31

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video klip me protagonistë, Albën dhe Azemin.

Dyshja, mes të cilëve pati disa shkëndija, pasi që Azemi ia pati shprehur Albës ndjenjat e tij, kanë përjetuar një krisje së fundmi.

Kësisoj, Azemi nuk ka reshtur t’ia shprehë ndjenjat e tij Albës, përfshirë edhe ato të xhelozisë – derisa kjo e fundit, ka vazhduar ta nënvizojë që nuk ndjen më shumë se miqësi.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.